Zajistíme vám pohodlí

Model-Buggle-up-limegreenZavázali jsme se, že se postaráme o vaše pohodlí. Pohodlí těla i duše v dnešní uspěchané době. Proto jsme se kdysi „doma” rozhodli, že se staneme českým autorizovaným prodejcem Fatboy The Original. Říkáme doma, protože jsme rodinná firma. A sedací vaky světoznámé značky dovážíme do ČR více než 10 let.

ZAVAPO je zkratka hesla, kterým se řídíme - Zajistíme vám pohodlí. Víme totiž, jak je při práci i odpočinku důležitá poloha těla. Možnost její změny kdykoliv chcete ovlivňuje dobrou náladu i produktivitu. A my jsme našli nejlepší způsob, jak si takové pohodlí udělat.

 

Někdy vleže, někdy vsedě

Obyčejná židle nebo křeslo vám nedovolí uvelebit se pohodlně v několika různých pozicích. Vaky Fatboy ano. Ten pocit se dost dobře nedá popsat slovy. To si musíte vyzkoušet!

 

CHCI TAKY SVŮJ FATBOY ►

 

Sedací vaky Fatboy

Sedací vaky Fatboy

Fatboy pelíšky

 

 

Fatboy pro dětiS tlouštíky (jak Fatboyům potají říkáme) se roztrhl pytel. Chceme je mít doma, v práci, na zahradě... To není náhoda! Lidé milují, když se můžou rozvalit, natáhnout, hodit nohy nahoru… Svaly jsou uvolněné, napětí z vás opadá, dáte na klín notebook a klidně pokračujete v práci dál. A právě o to jde! Uniknout každodenní rutině.

A navíc, Fatboy je sexy. Ne vážně! Když ho dáte do zasedačky, místnost se hned rozsvítí a nálada uvolní. To jsou pak porady. Další smlouvu budete mít v kapse. A ty úsměvy odpočatých kolegů? K nezaplacení!

 

Jediný servis pro Fatboy v ČR

Když jsme však zmínili trhání pytle, nemysleli jsme to doslova. Fatboy jen tak neroztrhnete! Nenabízíme taky žádné napodobeniny a kopie, které by to dokázaly. Pouze špičkové výrobky Fatboy The Original od holandského výrobce.

A když se přece jenom něco s vaším Fatboyem stane, dejte nám vědět. Jako jediní v ČR nabízíme vybrané servisní služby k sedacím vakům, včetně možnosti opravy v případě poškození. Na podrobnostech se vždycky domluvíme.

  

„Produkty Fatboy se vyrábí z kvalitních a prověřených materiálů s ochrannou známkou. A to nejen ikonické sedací vaky,
které se dnes prodávají ve více než 60 zemích světa. Kolekce zahrnuje psí pelíšky, LED lampičky, zahradní
houpačky, slunečníky nebo bezkonkurenční hit poslední sezóny – přenosný nafukovací vak Lamzac.”
 

- Jaromír Přibyl, ZAVAPO.cz 

 

 

Fatboy mnoha tváří

Fatboy Sedací vaky Lamzac Sedací vaky Fatboy pro děti

 CHCI VIDĚT DALŠÍ ►

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.